ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مادر شهید شیر محمدی به دیدار فرزندش شتافت

IMG_3433

مادر شهید شیر محمدی به دیدار فرزندش شتافت


بعد از ظهر همین چند روز پیش بود که به بهانه دیدار با خانواده معظم شهدا  با حضور سرهنگ محمد صبحی فرمانده سپاه ناحیه سراب و حیدر زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سراب به همراه سایر سبز قامتان سپاه ناحیه سراب عازم روستای خوش آب و هوای شالقون شدیم
.
.

مقصد دیدار خانواده معظم شهدای روستای شالقون بود  وقتی به دیدار خانواده معظم شهید والا مقام داور شیرمحمدی که رفتیم جو خانه برایمان تازگی نداشت مادری که بخاطر بیماری چند سالی زمین گیر شده و بخاطر درد و رنجی که تحمل میکرد از خدا طلب بخشش عمر و دیدار فرزندش را داشت و مدام از حق تعالی آرزوی دیدار معشوق ( پسرشان ) را میکرد .
.
زمان به سرعت گذشت و ما از کنار این بانوی بزرگوار که چند صباحی قبل جوان انقلابی و برونمندی را برای آرمان های انقلاب اسلامی و پاسداشت از حریم جمهوری اسلامی ایران تربیت و  تقدیم این مرز و بوم کرده بود بازگشتیم .
.

بعد از دیدار خانواده شهید والا مقام شیرمحمدی و دیدار چندین خانواده شهید دیگر  در راه برگشت بودیم که حیدر زاده رئیس بنیاد و شهید سراب  چنین بیان کرد : شهدا و خانواده های شهدا ذخایر انقلاب هستند ولی متاسفانه برخی از مسئولین ما کوتاهی میکنند و با اینکه چندین و چند بار عنوان کردیم تعداد خانواده های شهدا هر روز کمتر از دیروز میشود و با سر زدن به این عزیزان دل آنها را شاد کنیم ولی متاسفانه ندای لب بیک را نمیشنویم . . .
.
.
چند روزی بود در فکر این بانوی بزرگوار بودم که خبری بس تلخ بیدارمان کرد  مادر شهید شیرمحمدی به دیدار فرزندش شتافت خبر کوتاه بود و تلخ مادری که ۳ روز قبل در محضرش بودیم حال دار فانی را وداع گفته و به دیدار حق تعالی و فرزندش شتافته فرزندی که برای تربیت آن از جان و دل خود مایه گذاشت تا با خون خود نگذارد پای هیچ اهریمنی به کشورمان باز شود و هنوز در شک خبر بودیم که  ای بسا دنیا چقدر کوتاه هست و کوتاه و ما قدر این لحظات را نمیدانیم  حال باز ما میگوییم مسئولین عزیز مادران و پدارن شهدای گرانقدر مان یکی پس از دیگری از پیشمان میروند و جای خالی آنها برای همیشه در طاقچه دیوار دلمان خالی خواهد ماند  وقت آن نرسیده به ندای دیدارشان لبیک بگوییم ؟…
.
.
.
.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.